MECALAC GRUBU, Günümüz şehir içi şantiye sahaları için çok çeşitli yenilikçi kompakt inşaat ekipmanları sunar

MECALAC'ın amacı, esneklik, hız ve süreç yenilemesi konularında üstün performans sahibi kompakt sınıf inşaat ekipmanları sunmaktır. Hemen hemen tüm ürünler, 3D kompaktlık ve optimize ataşman- ve alet taşıyıcıya sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. MECALAC ürünler, en yüksek yakıt verimliliği ve çevresel koruma için tasarlanmıştır, böylece kullanıcılarımızın uygulama süreçleri bilinçli bir şekilde optimize edilir. Şantiye sahasında makine sayısının azaltmak için ürünlerimizin çoğunun çok işlevli oluşu ve çalışma sahasında manevra operasyonlarını büyük ölçüde azaltan Döner Kepçeli Yükleyici konsepti, bunlara iyi örneklerdir.

 

Fransa, Almanya ve Türkiye'de üretim tesislerimiz bulunmaktadır.  İmalat sürecinde yüksek entegrasyon uygulamaktayız. Döner mafsal ve silindir imalatının yanı sıra robot destekli çelik imalatı, dahili imalat süreçlerimizin parçasıdır.

 

 Şirket, Mobil Ekskavatörler ile Fransa'da lider konumdadır ve sayısı patent, tasarım ve inovasyon ödülüne layık görülmüştür. Güçlü şirket kültürümüze dayanarak, çalışanlarımızı her zaman şu dört başlık doğrultusunda karar vermeye sevk ediyoruz:

 

Kalite - Güvenilirlik - Dürüstlük - Reaktiflik

 

Dağıtımda, süreç ve hizmet odaklı bayiliklerle işbirliği içerisinde olmayı tercih ediyoruz. Kendi dağıtım ortaklarımız, Fransa bölgesi için Paris'de ve Polonya için Katovice'de bulunmaktadır. MECALAC A.S. Grubu, Avrupa'da seçii bayiliklerde azınlık paya sahiptir.

Henri Marchetta

President

Groupe MECALAC S. A.

Alexandre Marchetta

C.E.O.

Groupe MECALAC S. A.

turkish alt attribute

MECALAC HISTORY

2018

Image Alt TR

Launch of Mecalac Cab Dumper with 13 safety features including 3 Mecalac patents

Launch of Connect Energy Link, the hydraulic tools version of Connect

Launch of the 15MC, crawler excavator

Launch of the e12, 100% electric wheeled excavator

At the Intermat Paris trade show, 1st exhibition of the Mecalac Group's urban range of wheeled excavators, wheel loaders, backhoe loaders, site dumpers and compaction rollers.

<p><b>Founding of Mecalac Endüstri</b>, sale company, Izmir, <b>Turkey</b></p>

2017

Acquisition of Terex Construction Equipment based in Coventry, United Kingdom.

Creation of Mecalac Construction Equipment UK Ltd, design and production unit for backhoe loaders, dumpers and compaction rollers.

-